Hakkımızda

E-Ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan modasemt.com siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün uygun fiyat prensibiyle hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bayan giyim ve mücevherat üzerine temellendirdiğimiz hizmet alanımız 10 binlerce ürünü barındırmakta!

Öncelikle uzman ekibimiz ülkemizdeki ve dünyadaki e-ticaret alanındaki gelişmeleri ve yaşanan sıkıntıları analiz etti. Müşterilerin e-ticaretten beklentilerini inceledi. Elde edilen verilerden yola çıkarak hareket planı oluşturduk.

Kalite, ürün çeşitliliği ve fiyat parametrelerini göz önüne alarak modaya uygun özel tasarımlar ve kombinleri sizlerin beğenisine sunmayı hedefledik.

En güncel ürünlere en uygun fiyata sahip olmak isteyen müşterilerimize özel kampanyalar tasarladık.

Ayrıca yaşanan teknik problemleri en aza indirecek profesyonel bir web sitesi ve müşteri hizmetleri desteği ile yola çıktık.

Güvenlik önlemlerinin ön planda olduğu SSL sertifikalı web sitemizden kredi kartı, banka havalesi ve kapıda ödeme seçeneklerinden size uygun olan ödeme seçeneğiyle güvenle ve keyifle alışveriş yapabilirsiniz.

Tüm sosyal medya mecralarından bize ulaşabilir, yeni trendleri takip edebilir ve modayı uygun fiyata kapınıza kadar getirebilirsiniz.

Ürün kategorilerimizden seçmeler:

Gümüş Ürünlerimiz: Birinci elden (üreticiden) alıp piyasanın çok altında fiyat garantisi ile gümüş bileklik, gümüş yüzük, gümüş kolye, gümüş şahmeran, gümüş halhal ,gümüş takı setleri ve diğer ziynet modellerini sizler içi derledik.

 

“modayı en uygun fiyata kapına getir.”
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.